W czwartek, 4 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość Bożego­ Ciała. Już dzisiaj prosimy aby ołtarze były: I – przy szkole, II – przy Domu Ludowym w Przeczycy, III – u Państwa Potępów, IV przy kościele. Prosimy aby ten ołtarz przygotowała Skurowa.

Przygotowanie ołtarzy powinno być troską wszystkich parafian. Dlatego w następną niedzielę przy wyjściu z kościoła  i kaplic będzie zbiórka do puszek, aby w ten sposób każdy mógł włączyć się w budowę ołtarzy a zwłaszcza w dekorację kwiatową.

By admin